Πρόγραμμα σύγχρονης εξ αποστάσεως

#StayHome #StaySafe

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΑΠΟ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Το πρόγραμμα της σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης από τη Δευτέρα 1η Ιουνίου αφορά τους μαθητές που δεν θα έρθουν στο σχολείο με υπεύθυνη δήλωση ή το υποτμήμα τους δεν έρχεται σχολείο. ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 08:20 – 08:55 09:00 – 09:40 10:00 – 10:40 11:00 – 11:40 Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΦΥΣΙΚΗ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ)   Α2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ...

Read More

Πρόγραμμα από 25 Μαϊου 2020

Δείτε εδώ το πρόγραμμα σε μορφή pdf.

Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ 25 – 29 MAIOY 2020

Το πρόγραμμα της σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης από τη Δευτέρα 18 Μαϊου αφορά τους μαθητές που δεν θα έρθουν στο σχολείο με υπεύθυνη δήλωση ή το υποτμήμα τους δεν έρχεται σχολείο. ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 12-12:40 Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΦΥΣΙΚΗ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ)   Α2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΦΥΣΙΚΗ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ)   Β1     ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ...

Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ 18 – 22 MAIOY 2020

Το πρόγραμμα της σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης από τη Δευτέρα 18 Μαϊου αφορά τους μαθητές που δεν θα έρθουν στο σχολείο με υπεύθυνη δήλωση ή το υποτμήμα τους δεν έρχεται σχολείο (πχ το υποτμημα 2 τη Δευτέρα και το υποτμημα 1 την Τρίτη) ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 12-12:40 Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΦΥΣΙΚΗ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ) ...

Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4 – 8 MAIOY 2020

Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα εδώ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 Α1   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ) Α2   ΙΣΤΟΡΙΑ (ΜΠΟΥΝΤΑ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) Β1 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΧΡΟΝΗ) ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ)   Β2 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΑΡΓΥΡΑΚΗ) ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΧΡΟΝΗ)   Γ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ)   Γ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΙΝΤΖΑ)   ΤΡΙΤΗ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 Α1 ΜΟΥΣΙΚΗ (ΤΣΟΤΡΑΣ) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ...

Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 27 – 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα εδώ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΛΑΓΟΥΔΗ)   Α2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΓΑΛΛΙΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (ΜΠΟΥΝΤΑ)   Β1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΧΡΟΝΗ) ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ)   Β2 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΑΡΓΥΡΑΚΗ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ)   Γ1   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ) ΚΕΙΜΕΝΑ (ΜΙΝΤΖΑ) Γ2   ΦΥΣΙΚΗ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΑΙΣΑΡΗΣ) ΤΡΙΤΗ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 Α1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ...

Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 8 – 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 Α1   MINTZA ΑΡΓΥΡΑΚΗ Α2   ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗ Β1&Β2 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ     Γ1   ΛΑΓΟΥΔΗ   Γ2 ΛΑΓΟΥΔΗ ΚΑΙΣΑΡΗΣ   ΠΕΜΠΤΗ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 Α1   ΤΣΟΤΡΑΣ ΖΕΥΓΙΤΗΣ Α2   ΤΣΟΤΡΑΣ ΖΕΥΓΙΤΗΣ Β1&Β2 ΚΑΙΣΑΡΗΣ     Γ1   ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Γ2   ΧΡΟΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΜΗΜΑΤΑ 9-9:40 10-10:40 11-11:40 ...

Read More

Πρόγραμμα Σύγχρονης εξ Αποστάσεως για ΔΕΥΤΕΡΑ & ΤΡΙΤΗ 6 & 7 Απριλίου 2020

ΔΕΥΤΕΡΑ 10-10:40 Γ1 ΚΑΙΣΑΡΗΣ 10-10:40 Γ2 ΛΑΓΟΥΔΗ 11-11:40 Α1 & Α2 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 11-11:40 Β1 & Β2 ΜΙΝΤΖΑ  ΤΡΙΤΗ 10-10:40 Γ1 ΧΡΟΝΗ 10-10:40 Γ2 ΑΡΓΥΡΑΚΗ 11-11:40 Α1 & Α2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 11-11:40 Β1 & Β2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Read More